Olli ja EX-tyttöystävä??

Hmmm ???

KUULINKO oikein ? Vai.. Olin kuulevinani viime ma iltana kun olli kertoili sen ex. tyttöystävistä, niin olin kuulevinani että olli sanoi että "hanne on pilannu meidän suhteen" sit kaikki oli et "tääähh" sit hetken päästä jotain et "big brother kertoi mulle" .. tein sillä hetkellä jotain muuta ja havahduin vain noihin sanoihin, pitiköhän paikkansa vai kuulinko ihan väärin ? tietääkö kukaan ?

eli onkohan olli saanu tietoa bbltä et niitten suhde on ohi ja siks vehtaa hannen "vaimon" kanssa niin avoimesti ???

3

2115

    Vastaukset 3

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • on saanut

      tiedon bb:ltä, mutta eihän hän siitä voi puhua kun se on sanottu päiväkirjahuoneessa, eli joutuu antaa muiden tavallaan luulla että seurustelee vielä. Ei se varmaan muuten noin paljon Hannen kanssa vehtailis..

    • duski

      siis mun käsittääkseni toi liittyi siihen että se sai puhua tyttiksensä kanssa puhelimessa päiväkirjahuoneessa, eikä se saanut kertoa siitä muille. tyttis silloin puhelimessa kielsi enää nukkumasta toisten naisten vieressä ja olli lupasi. siitä vieressä nukkumisesta ja tyttiksen mustasukkaisuudestahan se olli puhui heti ton kohdan jälkeen. musta sen sisältö oli jotakuinkin että 'sain big brotherin takia [antoi puhua puhelimessa] tietää ettei tyttis hyväksy että nukun toisten vieressä'.

      ja ei se kyllä tyttöystävästään oo exänä puhunut. :P

    • Sen verran tiedän että Ollihan keskusteli tyttöystävänsä kanssa puhelimessa PK huoneessa, silloin autotäyttöviikolla, erikoispalkintona Ollille, silloin tyttöystävä kielsi Ollia nukkumasta Hannen kanssa, oli muuten aika outo puhelu!!!

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Yli 3 Vuotta sinä jaksoit

      ja yrititit ottaa selvää minusta. Aika hämmästyttävää. Naiselle.
      Ikävä
      91
      1487
    2. Mikä on viimeinen

      este joka vielä pitää sinut ja kaivattusi erillään?
      Ikävä
      83
      1022
    3. Näin kaivattuni viimeksi...

      ...? Se tuntui kuin... ?
      Ikävä
      67
      927
    4. Miksi kumppaniehdokkaan oma elämä on teille ongelma?

      Täällä monesti kuulee vaatimuksia siitä, että kumppaniehdokkaalla ei saisi olla lemmikkejä, lapsia, kavereita, eksiä, su
      Sinkut
      361
      861
    5. Oikea nainen

      On äärimmäisen naisellinen, pienikokoinen, kapeaharteinen, pienet kapeat kasvot, paksut huulet, kauniit hiukset, upeat t
      Sinkut
      170
      845
    6. Harmi että välimme

      Menivät niin solmuun.
      Ikävä
      92
      773
    7. Olen pahoillani mies ihan kaikesta

      Et sinä ole edes tehnyt mitään väärää. Eihän kenestäkään ole pakko tykätä. Pyydän anteeksi kaikkea häiriköintiä, joka on
      Ikävä
      61
      605
    8. Se ei silloin ollut sattumaa

      vaan tarkkaan suunniteltu juttu. 🪤
      Ikävä
      63
      566
    9. Hei sinä rakas mies.

      Milloinkaan kohdataan? Toivottavasti pian....❤️
      Ikävä
      36
      511
    10. Minä olen käyttänyt mustan magian riittejä ja taikoja aiheuttaakseni epäonnea ja pahaa joillekin

      Ne jutut on toimineet. Olen harjoittanut tätä parisenkymmentä vuotta
      Ikävä
      128
      497
    Aihe