KUULINKO oikein ? Vai.. Olin kuulevinani viime ma iltana kun olli kertoili sen ex. tyttöystävistä, niin olin kuulevinani että olli sanoi että "hanne on pilannu meidän suhteen" sit kaikki oli et "tääähh" sit hetken päästä jotain et "big brother kertoi mulle" .. tein sillä hetkellä jotain muuta ja havahduin vain noihin sanoihin, pitiköhän paikkansa vai kuulinko ihan väärin ? tietääkö kukaan ?
eli onkohan olli saanu tietoa bbltä et niitten suhde on ohi ja siks vehtaa hannen "vaimon" kanssa niin avoimesti ???
Olli ja EX-tyttöystävä??
3
2081
Vastaukset
- on saanut
tiedon bb:ltä, mutta eihän hän siitä voi puhua kun se on sanottu päiväkirjahuoneessa, eli joutuu antaa muiden tavallaan luulla että seurustelee vielä. Ei se varmaan muuten noin paljon Hannen kanssa vehtailis..
- duski
siis mun käsittääkseni toi liittyi siihen että se sai puhua tyttiksensä kanssa puhelimessa päiväkirjahuoneessa, eikä se saanut kertoa siitä muille. tyttis silloin puhelimessa kielsi enää nukkumasta toisten naisten vieressä ja olli lupasi. siitä vieressä nukkumisesta ja tyttiksen mustasukkaisuudestahan se olli puhui heti ton kohdan jälkeen. musta sen sisältö oli jotakuinkin että 'sain big brotherin takia [antoi puhua puhelimessa] tietää ettei tyttis hyväksy että nukun toisten vieressä'.
ja ei se kyllä tyttöystävästään oo exänä puhunut. :P Sen verran tiedän että Ollihan keskusteli tyttöystävänsä kanssa puhelimessa PK huoneessa, silloin autotäyttöviikolla, erikoispalkintona Ollille, silloin tyttöystävä kielsi Ollia nukkumasta Hannen kanssa, oli muuten aika outo puhelu!!!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Eli persujen rääkyminen Marinin hallituksen velanotosta oli sitä itseään
"Valtiovarainministeriön mukaan Marinin hallitus lisäsi valtion pysyviä menoja 3 miljardia eikä 11 miljardia euroa." El746304MTV3 - Auerin poika todistaa videolla, miten Anneli pahoinpiteli lapsia!
Kello 10.04 – Ainakin kerran viikossa se löi. Löi muitakin sisaruksia, mutta ei isosiskoa. Nuorinta siskoa en ole nähny415368Orpon hallitus paskoi kaikki hommat
ja "yllätäen" ilmestyi raportti Marinin hallituksen tuhlailusta, raportti tuli kuin TILAUKSESTA.604245NO NIIN! Nyt on sitten prinsessa Sannan sädekehä lopullisesti rikottu
narsistia ei kannata enää kuin ne fanaattisimmat kulttilaiset, jotka ovat myös sitä Suomen heikkoälyisintä sakkia. Kun734102Kansa haluaa Marinin hallituksen takaisin ja Orpon pois
Suomen kansa on nyt ilmoittanut millaisen hallituksen Suomi tarvitsee. "Suomalaisten suosikki seuraavaksi hallituspohja653870Mikä piirre kaivatussa on sinulle se juttu?
Tunnetko kaivattuasi vai onko hän haavekuva, jota et edes tunne? Joskus tää asia ei ole niin selvää.691157- 49931
- 248820
Onko kaivattusi muuttunut sinä aikana
Kun olet hänet tuntenut? Jos, mihin suuntaan? Mistä epäilet muuttumisen johtuneen?29797Toivotko, että
Toivotko, että hän yrittäisi jutella sinulle? Vai toivotko, että itse voisit mennä juttelemaan?62791