corolla - 88

Olen myymässä tätä mun -88 corollaa. Autolla ajettu 98tkm, eli aika vähän. paljonko pystyis
pyytään. ei ruostetta, auto huollettu säännöllisesti.
4469
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

ajettu 89tkm eikä 98tkm. eli 90tkm huolto pitäis tehdä.

Äänestä

Jos on 1,3 niin hinta vois olla sedanilla, lb:llä tai farmarilla 2500,-... 1,6 niin hinta yli 3000,-! Hinnat siis euroina! Jos halvemmalla myyt niin ostan itselleni :)

Äänestä
  • Ostin oman SE 1.3 86-Corollani 3 vuotta sitten 1000 euron hinnalla, korjasin sitä 1500 eurolla, joten jos noin vähän ajetussa 88:ssa ei ole ruostetta, niin kyllä se 2500 on jees vaikka siihen sitten pitääkin vaihtaa iskarit tai muuta kuluvaa jotta saa siitä uuden veroisen.

    Tosin tinkisin kyllä ainakin 1.3-koneisen 1800 euroon, sillä on se silti vanha auto, ylläreitä löytyy, muttei mahdottomia. Huoltokirjalla ei ole ainakaan minulle merkistystä. Nokkaremmin ja nesteet vaihtaisin joka tapauksessa oston yhteydessä ja muut osat hajoaa kuin hajoaa.

    Äänestä

Elikkä suoraan käteen 100e.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


stikkari kirjoitti:

Olen myymässä tätä mun -88 corollaa. Autolla ajettu 98tkm, eli aika vähän. paljonko pystyis
pyytään. ei ruostetta, auto huollettu säännöllisesti.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu