kertokaapas

miten te itsetyydytätte??
millon alotitte??
karvanen vai karvaton?

mä ite en tykkää oikeen sormetuksesta en tiedä johtuuks siitä et en oo vielä oikee oppinu sillais saamaan orkkuja mut evt :D

nii ja vielä yks kyssäri minkä ikänen on liian vanha neitsyeks?? ja minkä ikänen liian nuori menettää neitsyytensä??
51068
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

"nii ja vielä yks kyssäri minkä ikänen on liian vanha neitsyeks?? ja minkä ikänen liian nuori menettää neitsyytensä??"

Sinä olet liian nuori menettämään neitsyytesi.

Äänestä

miten te itsetyydytätte??
-joko esinahkaa eestaas liikuttelemal tai sitten pistän jotain liukastetta terskanpäähän ja hankaan sitten.
millon alotitte??
-jotain 10-11 ikäsenä.
karvanen vai karvaton?
-karvanen.
mä ite en tykkää oikeen sormetuksesta en tiedä johtuuks siitä et en oo vielä oikee oppinu sillais saamaan orkkuja mut evt :D
-no kyllä sä sen orkun vielä tulet saaman kun opit tuntemaan kehos ja sen mikä tuntuu susta hyvältä.

nii ja vielä yks kyssäri minkä ikänen on liian vanha neitsyeks??
-must kukaan ei ole liian vanha oleman neitsyt.

ja minkä ikänen liian nuori menettää neitsyytensä??
-sen ikänen on liian nuori menettämään neitsyyden joka ei ole siihen vielä valmis henkisesti eikä fyysisesti.mä en mitään ikää sano,mut alasteikäset on must liian nuorii menettämään neitsyyden kun aika harvat sen ikäsenä on valmiita ruumillisesti siihen saatikka sitten henkisesti.

Äänestä

No mä vedän esaria ees taas, niin nopeaan kuin mahdollista..siitä saa mahtavat orkut.

Sit vetelen sitä (ai kun penis jäykistyy... :)) perinteistä peliä, eli käsi kyrvän ympärille ja vetelen ees taas..siitä saa kans hyvät orkut.

Sit teen samaa kuin edellisessä, mutta pidän samalla munista kiinni..se tekee vielä paremman nautinnon. Ja joskus kiristän sormillani peniksen juurta, ennen mällin tuloa se hidastaa mällin tuloa ja parantaa nautintoa :D Ai ku ihanaa..

Ja joskus olen runkkaamatta viikon kahden ja sit alan runkata, ja sit se mälli tulee nopeammassa ajassa ja lentää ties minne. Tällä menetelmällä saan parhaan nautinnon.

Ja sit ten myös niin, että olen tiukoissa boxereissa istumasssa ja sit otan rennosti ja alan hieroa käsilläni kyrpääni boxereitten päällä kun se seisoo ihan suuunnasta toiseen, pyörittelen ja kaikkee sellaista..sit se mälli tulee (Boxerit likaantuu, mutta nautinto on ihan vitun hyvää)

Ja joskus harrastan näitä kaikkia (tai joku noista) ja katson koneelta pillun kuvaa, jossa se näkyy hyvin. Tai sit katon pornokuvii ja masturboin. On se ihana tuo pippeli. Aivan mahtava. Ja mulla on karvainen, vaikka pienikin levossa vain 6 cm ja seisokissa 14 cm...

Äänestä

miten te itsetyydytätte??

No yleisin tapa minulla on se ns. tavallinen käsiveto. Eli käsi peniksen ympärille ja tumputtamaan ees taas. Saa hyvät orkut.

Myös teen niin, että teen smalla lailla kuin edellläkin, mutta pidän toisella kädellä munistani.

Kolmas vaihtoehto on ns. tavallinen käsiveto, mutta kun huomaan että orkku tulee, puristan peniksen juuresta käsilläni, niin, että mällin tulo hidastuu. Saa paremmat orkut.

No sit teen myös niin, että vetelen pelkän esarin edes takaisin nopeaan tahtiin, saa hyvät orkut...

Ja se viimeinen vaihtoehto, on se, että kun olen tiukoissa boksereissa, hieron pippelii, joka on stondikses kädellä boksereitten päällä ees taas hieroen saa hyvät orkut, mutta bokserit likaantuu.. (Nyt rupes kaveri seisoo... :D)

Ja sit se viimeinen on se, että jätän runkkaamatta viikon, kahden ja sit vetelen tavallista käipeliä. Nautinto on paras ja mälli lentää ties mihin... :D

millon alotitte??
Joskus 13 vuotiaana


karvanen vai karvaton?

Karvainen

PS: Pippeli on hieno asia :D

Äänestä

"minkä ikänen on liian vanha neitsyeks?? ja minkä ikänen liian nuori menettää neitsyytensä??"

Jos mietit minkä ikänen on liian vanha niin olet henkisesti aivan liian nuori seksiin.

Liian nuori on sillon kun ei ole fyysisesti JA henkisesti tarpeeksi kehittynyt. Henkinenikä on yksilöllistä, mutta voisin sanoa jotain 16v .

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kaikki!! kirjoitti:

miten te itsetyydytätte??
millon alotitte??
karvanen vai karvaton?

mä ite en tykkää oikeen sormetuksesta en tiedä johtuuks siitä et en oo vielä oikee oppinu sillais saamaan orkkuja mut evt :D

nii ja vielä yks kyssäri minkä ikänen on liian vanha neitsyeks?? ja minkä ikänen liian nuori menettää neitsyytensä??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu