minulla on nytten nokia 2650 ja se on vuoden aikana mennyt "tuusannuuskaksi" kerran se sammu itestää ja näppäimet eivät toimi kunnolla. Nii olisin hankkimassa parempaa puhelinta nokia 7370. Vanhemmat on sanonu, et väännettävät ja käännettävät puhelimet ovat huonoja, mutta saan sellasen kun haluun. Olisko se uus puhelin parempi. Kertokaa OMAT mielipiteenne.
Neuvokaas...
nokia 7370
2182
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
..ei riipu siitä väännettävyydestä tms. Itse asiassa, henkkoht mun mielestä simpukkamalliset on monesti "parempia" kuin patukkamalliset, koska päänäyttö on suojassa, eikä siihen voi vastata vahingossa.
Tuo 7370 on kyl ominaisuuksiltaa jne ok, mut ite en tykkää pyöräytettävästä, ja kattoisinki tuossa hintaluokassa Nokian luureista mieluummin 6131, joka on muuten kuin 7370, mut siinä on muistikorttipaikka, ja simpukkamuoto.
http://www.puhelinvertailu.com/index.php?p1=7370&p2=6131&p3=
mikäs onku mulla ei toimi näppäimet nokia 5310 olin uimas tulin kotii ei toiminu ja kun sammuttaa puhelimen se kysyy pin-koodia ja alkaa kirjottaa itsestään:S olisiko puhelimen näppäimtem alle joutunut vettä tai hiekkaa:S ?
!?