POLOON BENSAA

Mitä bensaa tankkaatte Poloon 1.4 59kw?

95 vai 98?
5616
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Tietennii rypsiöljyy tai joskus kalanmaksaöljyy. Landeböndien suosimat wolkkarit kulkee vaik risiiniöljyllä.

Äänestä
  • korolloilla, "ihanaa mul on uus korvis..."

    Äänestä

  • ajeleekin kirjoitti:

    korolloilla, "ihanaa mul on uus korvis..."

    Ihkudaa ;) ota mut kyytiin...

    Äänestä

  • Jyrki Sepalus kirjoitti:

    Ihkudaa ;) ota mut kyytiin...

    Citikeille muualta...

    Kokeile Corolla Threadia.

    Äänestä

tietysti ysivitosta!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


nakki kirjoitti:

Mitä bensaa tankkaatte Poloon 1.4 59kw?

95 vai 98?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu