...Joka ei ole kyllä mikään uusi juttu ;)
Etsin ladattavaa...
J@zzu
9372
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
kysyit tota jo tällä sivulla että etippä IHAN ITE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Sattumoisin siihen vastannen antama osoite ei toimi. Ehkä mä siis tahtoisin kysyä sitä uudelleen!!! Ja oon kuule muutenkin käyny ainakin 20 eri simssivustoo, ja mä nyt sattumalta haluun löytää lisää joten tuki ystävällisesti se sun turpas!!!
räyhätä enempää, minä en ainakaan anna ainuttakaan linkkiä ennen kuin sinä lakkaat tekemästä uusia topiceja samasta asiasta. Lisäksi, aika paha tässä nyt ehdottaa sulle mitään uutta kun en tiedä mitä sivuja olet käynyt jo läpi!
Mutta jos nykyään ei saa etsiä uusia osotteita, jo on kummallista!!!
mutta vähän oma-aloitteisuutta siihen myös. Miksi et voi käydä sivujen linkkiosastoja läpi?
Musta te riitelette ihan turhaan, ja riitelyn aihekin on turha. Sitäpaitsi eikö muka saa etsiä uusia sivustoja, kun haluaa? Minusta on vähän tyhmää alkaa valittaa jostain semmoisesta. Sanoihan J@zzukin jo, että osoite joka hänelle oli annettu ei toiminut.
http://www.alicefashion.com/
pikkasen oma alotteisuuta,googleen voi esim laittaa vaikka sipsisims ja napsautat sitä ekaa,tai siten selailet näitä sivuja eteenpäin jokaisella sivulla kysellään lataussivuja
Minä sattumoisin olen hakenut yli puolet sivuista googlesta ja toisten sivujen linkkivarastosta. Nyt sattumoisin haluan etsiä ihan vain pyytämällä apua!
ETTEI TÄSS OIKEIN VOI ANTAA LINKKEJÄ KUN EI TIEDETÄ MITÄ SIVUJA OLET JO KÄYNYT LÄPI! Jos annan nyt sulle jonkun linkin, alat mesota että olet jo käynyt nähnyt tuon ja aloitat uuden topicin jälleen samasta asiasta. Anteeksi vain, mutta oikeasti ottaa jo päähän.