Siinä

katsotaan televisiota ilmaiseksi.

http://www.digitv.fi/

"Kun valitset DigiTV:n ja antennivastaanoton, jokainen perheenjäsenesi voi katsoa, mitä haluaa."

Isä, Äiti ja kolme lasta. Kuitenkin yksinasuva mummo tai opiskelija joutuu maksamaan saman TV-maksun.
1155
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

ei muuta kun heti kun vulvasta ulos pullahdetaan niin mikrosirua ihon alle ja tv-maksurekisteriin, perkele! jos ei maksa niin säkäriä saatana!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


sitä_ kirjoitti:

katsotaan televisiota ilmaiseksi.

http://www.digitv.fi/

"Kun valitset DigiTV:n ja antennivastaanoton, jokainen perheenjäsenesi voi katsoa, mitä haluaa."

Isä, Äiti ja kolme lasta. Kuitenkin yksinasuva mummo tai opiskelija joutuu maksamaan saman TV-maksun.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu