Ihana

sai minutkin nauramaan, kun oli se pätkä PK-huoneesta Hannen kikatuksesta! Tuli ne "kikatuskohtaukset" kyllä niin aidosti kuin olla voi!
3276
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

sehän on aivan totta.Jos pojat ei älyä pelata niin Hanne on voittaja.

Äänestä

Kannattais opetella ne käytöstavat.

Ei pelkällä kikatuksella BB:tä voiteta.

Äänestä
  • omalla pornokiljumisilla ja helkutin rumalla tekonaurulla??? Tai törkeen huonolla nuottikorvalla varustella bimbolaulannalla????

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


kikattaja kirjoitti:

sai minutkin nauramaan, kun oli se pätkä PK-huoneesta Hannen kikatuksesta! Tuli ne "kikatuskohtaukset" kyllä niin aidosti kuin olla voi!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu