Betaspetnaz

OIsko Ak BEta hyvä? en ite pidä colteista joten elkää niitä suositelko.
5317
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

onhan se ihan hyvä ase mut niille rahoille sais parempaakin käyttöä. se ak beta on joku 285e,joten katoppa sillä summalla parenpaa asetta. mut jos oot tykästyny siihen niin se ei ole ollenkaan huono ase. aion virittää oman mp7 92m/s. siihen tarvii vaan 45e tarkkuus piipun ja joku 20e asennus.

Äänestä
  • Joo osta pois jos tykkäät. Jos tykkäät sen ulkomuodosta tai mukavuudesta kädessä niin on se ihan hyvä vehje. (Osta semmoinen millaisesta tykkäät)

    Äänestä

  • Jssi kirjoitti:

    Joo osta pois jos tykkäät. Jos tykkäät sen ulkomuodosta tai mukavuudesta kädessä niin on se ihan hyvä vehje. (Osta semmoinen millaisesta tykkäät)

    On beta hyvä. Tosin itse suosin nykyään vain käytettyjä aseita.

    Äänestä

Ei oo rikki menny :P.

Äänestä
  • itekkin aion hankkii sen!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


daamus kirjoitti:

OIsko Ak BEta hyvä? en ite pidä colteista joten elkää niitä suositelko.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu