Kertokaa tänne jotain onnellisia tarinoita, kun en aina jaksa lukea näitä valituksia täällä. Itsellänikin kaikki olemattomat rakkausasiat päin helvettiä, joten olisi edes mukava kuulla kun jollain toisella menee hyvin.
Hei Pliis
................
2274
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
Hurjina opiskelija vuosinani olin yhteen tyttöön "vähän" ihastunut.
No istuin penkillä ja ihastukseni tuli käytävällä kaverinsa kanssa.
Satuimpa puoli vahingossa katsomaan sitä tyttöä silmiin, josta se häkeltyi niin paljon, että käveli edellä menevää kaveriaan päin.
Kyllä lämmitti mieltä. :D
Juu ja tarinalla ei ole onnellista loppua...
Joulukuussa 2003 olin aivan lätkässä yhteen tyttöön,en taaskaan uskaltanut tunnustaa pitäväni hänestä,kerran olin kavereitteni kanssa ja myös hän oli siellä kavereittensa kanssa,sitten yksi mun kavereista rupee vittuilemaan ja sitten sanoo että niin että "siks kun sää oot kusessa *******",menin hieman noloksi,lähdin menemään,vähän ajan päästä se tyttö soitti minulle ja sillä oli asiaa,siitä alkoi elämäni tähän asti onnellisin aika jota kesti muutaman kuukauden