Olli ja Hanne

järkyttävää kattoo. Olppa sanoi Hannel et tää on vika ilta kun...? Hannen järkkyä kikatusta...Noi on sopineet takuulla äänestyksistä keskenään. Tai Olli vedättää Hanneakin kympillä. Alan tosissaan toivoa että sari ja kari olis tuolla vikana.
2638
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

koko paikan. Hyi itku. En kato enää, meen nukkuun mieluummin.

Äänestä

Ollihan tietää että huomenna lähtee talosta,tää on niitä tuotannon ylläreitä,Olli on palkollinen ohjelmassa

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Tuo on kirjoitti:

järkyttävää kattoo. Olppa sanoi Hannel et tää on vika ilta kun...? Hannen järkkyä kikatusta...Noi on sopineet takuulla äänestyksistä keskenään. Tai Olli vedättää Hanneakin kympillä. Alan tosissaan toivoa että sari ja kari olis tuolla vikana.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu