kun mulla ei kuulu media playerilla elokuvassa(duudsonit) äänet ja tulee tommonen teksti
'''Tiedoston toistamiseen tarvitaan äänen pakkauksenhallinta, joka on merkitty muodon tunnuksella 2000. Voit tarkistaa, onko pakkauksenhallinta ladattavissa Internetistä, valitsemalla Web-ohje.'''
jos joku tietää asiasta niin vois jelppiä.
kiitos jo etukäteen tietäjille. =)
media player
ewilzpirit
2
782
Vastaukset
- aaH
Tällä ei ole kyllä mitään tekemistä tietokantojen kanssa, mutta neuvotaan nyt silti hädässä olevaa.
Lataa joku koodekkipaketti. Itselläni on käytössä ffdshow, joten suosittelen sitä.
http://fin.afterdawn.com/ohjelmat/video_ohjelmat/videocodecit/ffdshow.cfm
Sen jälkeen pitäisi 99% videoista toimia.- ewilzpirit
thanks dude =)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1562791
En kai koskaan saa sinua
Koska et usko että riitäisit minulle. Olet aina pitänyt itseäsi liian risana ja heikkona. Katkot korkeutesi, ja poraat k1541709Terveystalon lääkärit ylilaskuttaneet
Tämän pörriäiset osaavat, laskuttamisen. Terveystalo myöntää asian. https://www.hs.fi/suomi/art-2000011134269.html "K1461694Saran ökytyyli käänsi katseita.
On nyt kyllä Sara kasvoistaan, kuvan perusteella todellakin pyöristynyt ainakin kuvan perusteella.1501443- 711407
Työttömille lusmuille luvassa lisää keppiä
Hallitus aikoo kiristää velvoitteiden laiminlyönnistä seuraavia työttömyysturvan karensseja ensi vuodesta alkaen. Hall3221292The Summit Suomi: Maxie avaa hyytävästä tilanteesta kuvauksissa: "Veri roiskui ja tajusi, että..."
Oletko seurannut The Summit Suomea? Tykkäätkö vai et tai mitä mieltä ylipäätään olet sarjasta? Moni katsoja on kaikonnut181211- 1561016
Tekisi niin mieli laittaa sulle viestiä
En vaan ole varma ollaanko siihen vielä valmiita, vaikka halua löytyykin täältä suunnalta, ja ikävää, ja kaikkea muuta m62977Miksi ihmeessä?
Erika Vikman diskattiin, ei osallistu Euroviisuihin – tilalle Gettomasa ja paluun tekevä Cheek25975