ternimaitokapselit!

Olen alkanut syöttämään koiralle kerran päivässä ternimaitokapseleita,onko kellään tietoa onko niillä "merkitystä" koiran hyvinvoinnille? Vai annanko turhaan?
1198
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

siis...voi hyvinkin olla!ainakin ihmisille niissä on vaikutusta,joten uskon kyllä että voisi olla koirillekkin!!ternimaitokapselit pitävät hyvässä kunnossa ja ehkäisevät erilaisia sairauksia! =)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tyttö maalta kirjoitti:

Olen alkanut syöttämään koiralle kerran päivässä ternimaitokapseleita,onko kellään tietoa onko niillä "merkitystä" koiran hyvinvoinnille? Vai annanko turhaan?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu