Vastaa tähän mielenkiintoiseen kysymykseen!
Herkullisin "Harry Potter" makeinen?
1)Kermakalja
2)Joka maun rakeet
3)Suklaasammakot
Valitse noista yksi. Katsotaan mikä voittaa.
Gallup-äänestys!
Hermione90
13
384
Vastaukset
- Kirjoittelija
Joka maun rakeet.
- jokuvaa
3) sammakot
- Mira
suklaasammakot!
- Hermione90
kermakalja...!
- Salmiakki
Suklaasammakot
- angel_fire
3) suklisfrogit
- ville vallaton
joka maun rakeet!!!!!
- mim
joka maun rakeet!!
- Hermione Potter
Suklaa sammakot!
- ::taikasauva::
no, en ole tietenkään maistanut, mutta ehkä suklaasammakot, ainoi vaan että ne sammakot lähtee aina lipettiin ja sieltä saa sen kortin, mutta varmaan ne silti on kivoimpia!
- Winky
Luultavasti parhaita on suklaasammkot vaikka haluisin mieluusti maistaa joka maun rakeita
- s
Kermakalja
- Anonyymi
Suklaasammakot
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kun väestö ikääntyy ja veronmaksajat vähenee, mitä sitten vasemmistolaiset?
Maahanmuutto ei vaan ole ratkaisu väestön ikääntymiseen. Maahanmuutto lykkää ja hidastaa väestön ikääntymistä ja työv1443641"Mitä sä nainen tuot sitten pöytään" ?
Jos mies provaidaa ja suojelee... Pitääkö miesten kysyä tuollaisia?722206Minja jytkyttää vas.liiton kannatusta ylöspäin
Alkaa raavaat duunarimiehetkin palaamaan vasemmistoliiton kannattajiksi. Eduskunnassahan on vain kaksi työntekijöiden p641938Aktivistinainen pysäytti ICE-agentin luodin päällään USA:ssa!
Video ampumistilanteesta: https://edition.cnn.com/2026/01/07/us/video/ice-shooting-minneapolis-digvid "Media: ICE:n am971911- 191869
Oikeistopuolueiden kannatus vain 37,8 %, vasemmiston 43,0 %
Keskustaan jää 17,4 prosenttia ja loput ovat sitten mitä ovat. Mutta selvästikin Suomen kansa on vasemmalle kallellaan.91714Ekologinen kommunismi tulee voittamaan fossiilikapitalismin
Kiina on mahtitekijä uusiutuvien energialähteiden kehityksessä, ja Trump osoitus viimeisestä öljyn perään itkemisestä, m171581- 791564
Kyllä mä suren
Sitä että mikään ei ole kuten ennen. Ei niitä hetkiä ja katseita. Toisaalta keho lepää eikä enää tarvitse sitä tuskaa ko111370Mahonselän jäät - Saaristokunta Lieksa brutaalisti kriisin partaalla!
Lieksan loppuvuoden hyvän kehityksen jälkeen ei olisi uskonut että palstan ahkerista kommentoijista huolimatta matkailu1251353