Janin positiivisuus ihailtavaa

Hei!

Nyt kun Janisai lähteä suositun Sarpan voittaessa hänet, olisi mielestäni reilua saada Jani takaisin. Ei sortunut dissaamaan missään tilanteessa ketään toista asukasta ja kaiken lisäksi omaa mainion elämänkatsomuksen. En ota kantaa, että Janin täytyisi voittaa koko kisa, mutta jotenkin itse koin ikävän tunteen kun hän lähti ja todella tyylikkäästi lähtikin.

Elikkä itse äänestän kyllä Jania takaisin ja kannustan muitakintekemään moisesti.
Positiivisuus ja inhimillisyys kunniaan.
5367
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Mika on todella ihana ja lutunen ihminen.Monen naisen unelma ja monen naisen märkä päiväuni on Mika.Mika on kuin karamelli,jolle kaikki antamaan paljon .Minusta Mikaa kohdeltiin todella väärin tiputtaen hänet pois kesken kaiken.Mika palaa,se on varma.

Äänestä
  • ansaitsee mahdollisuuden paluuseen, vääryydellä joutui äänestykseen. Kaarlo on lisäksi komea silmänilo meille naisille. Lutunen persoona, jotenkin noissa haastatteluissa tullut ilmi sen aito herkkyys. Jos ei Kale ole äänestykses mukana niin sit Jani sinne.

    Äänestä

  • lslslsl kirjoitti:

    ansaitsee mahdollisuuden paluuseen, vääryydellä joutui äänestykseen. Kaarlo on lisäksi komea silmänilo meille naisille. Lutunen persoona, jotenkin noissa haastatteluissa tullut ilmi sen aito herkkyys. Jos ei Kale ole äänestykses mukana niin sit Jani sinne.

    Kalee pahempaa en tiedä muita kuin sen persettä liponut Jenni ja Hanne.
    Jani oli kyllä reilun tuntuinen ihminen.

    Äänestä

jani on tosi hyvä tyyppi. vaikutti fiksulta kaverilta tossa mari kakon haastattelussa. ja niin kuin mainitsit niin ei dissaa ketään asukasta. propsit janille!

Äänestä
  • Janilla on yksi vika; se on liian reilu tähän porukkaan. Tottunut siihen, että kaikkia ihmisiä kohdellaan ihmisinä, ja oppinut suhtautumaan elämään positiivisesti. Sehän miehen tiputtikin; tässä show'ssa pitää pelata, dissata selän takana, lyödä puukkoa sen kun kerkee ja pitää hirveetä meteliä itsestään.

    Tällaiset hyvin kasvaneet/kasvatetut nuoret miehet eivät pärjää, vaikka me äiti-ihmiset niin toivoisimmekin. Harmi, Jani oli Tatun lisäksi ehdoton suosikkini.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


uusipaavali kirjoitti:

Hei!

Nyt kun Janisai lähteä suositun Sarpan voittaessa hänet, olisi mielestäni reilua saada Jani takaisin. Ei sortunut dissaamaan missään tilanteessa ketään toista asukasta ja kaiken lisäksi omaa mainion elämänkatsomuksen. En ota kantaa, että Janin täytyisi voittaa koko kisa, mutta jotenkin itse koin ikävän tunteen kun hän lähti ja todella tyylikkäästi lähtikin.

Elikkä itse äänestän kyllä Jania takaisin ja kannustan muitakintekemään moisesti.
Positiivisuus ja inhimillisyys kunniaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu