Haluaisin mennä kasvohoitoon, mutta ei näistä kauneushoitoloista ota selvää. Suosittele minulle miellyttävää paikkaa, josta itselläsi kokemuksia.
Suosittele kauneushoitolaa
jansuu
123607
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 12
Vanhimmat
Moi!
Hannen kauneushoitola Sammontorilla. Kohtuullinen hintataso ja erittäin asiantunteva tekijä. Suosittelen!
Itse taas en suosittelisi Hannen hoitolaa. Hinnat olivat ihan mielettömän kalliit. Siellä ei saanut lainkaan sitä ihanaa rentouttavaa tunnelmaa joka kasvohoidossa tulee, koska hoitaja juoksi jatkuvasti vastaamassa puhelimeen ja palvelemaan asiakkaita. Tuli kylmä kun naamio naamassa odotin ja kuuntelin hänen ja asiakkaan välistä keskustelua.
Hoito oli oli minulle todellinen pettymys melkein 80€ hintaa myöden.
Yves-Rocherin hoitola oli mieluinen. Siellä hoitaja keskittyi työtehtäväänsä ja asiakkaaseen. Hinta oli se joka ilmoitettiin hoidon alussa.
Hintataso on kallis. Hoitola kylmä ja yksityisyyden kanssa niin ja näin. Siis lasiaukolliset ovet hoitopaikan ja odotustilan välillä. Sama huomio myös että hoitaja ei keskittynyt hoidettavaan vaan juoksi muiden asiakkaiden ja puhelimen luona.
Sama hoito Oulussa maksoi 40 € ja Hannella 75 €.
Että melkein teki mieli ajaa Ouluun saamaan hoitoa...erotuksella ois saanut jo paljon bensaa ;)...varsinkin kun Oulussa hoitaja pysyi kokoajan paikalla hoitamassa vain minua. Aikaa meni myös puoli tuntia enemmän kuin Hannella.
suosittelen sinulle kauneushoitolaa.
Huhu kertoo että kaukaalle on aukeamassa uusi kauneushoitola. Näinköhän tulee hyviä avajaistarjouksia?
Vois vaik ollakin... Kiitos vinkeitä vaikkakin ne oli niin ristiriitaisia ettei valintaan oikee pysty:D
Kävin itse kerran Iso-Kristiinassa Helenen tiloissa työskentelevällä kosmetologilla.Ja hinta oli 47 € ja oli mielestäni hyvä kasvohoito.
Annemari Haapavuoren luona linnoituksen katariinantorilla saa kokonaisvaltaista huoltoa kasvoille ja hiuksille ja tarvittaessa vaatteillekin!!!Ammattilainen,joka saa sinut tuntemaan olosi hyväksi (myös laskun esittämisen jälkeenkin).
Onko kellään tietoa milloin tämä kaukaan kauneushoitola aukeaa ja mikä mahtaa olla hintataso? Informoikaa pliis.
Tietääkö kukaan pitääkö kaukaa-huhu paikkansa? onko tietoa mitä kaikkia palveluja olisi tulossa? Kaukaan alueelta puuttuukin hyvä hoitola, eli hienoa jos saataisiin tällekin suunnalle vähän palveluita!
www.jadebeauty.fi
Itse tykkään Kauneusstudiosta. :)Siellä on nuorta ja osaavaa hlökuntaa. Opiskelijaharjoittelijat tekevät hoitoja edullisemmin.