Ducati 1098

http://www.ducati.com/en/bikes/my2007/FamilyPage.jhtml?family=Superbike

xx9 sarja jää historiaan! Monien mielestä hyvä juttu..
42807
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Mun mielestä xx9-sarja oli rohkeasti muotoiltu, ja sen rinnalla 916 facelifteineen näyttää vanhalta. Kauniilta, kyllä, klassikolta, kyllä mutta "edelliseltä" mallilta. Minusta oli hyvä veto lähteä tekemään uusi design. Menestys perustuu siihen että uskaltaa edes yrittää. Tämä uusi...no, se on ehkä parempi ja nätimpi kuin 999 mutta ei siinä mitään edelläkävijää ole oltu yrittämässä.

Äänestä
  • Totta toinen puoli. Se on todettava että toi uus on järkevän tehoinen ja hintainen. Tulee varmaan suosittu.

    Äänestä

  • tilannut kirjoitti:

    Totta toinen puoli. Se on todettava että toi uus on järkevän tehoinen ja hintainen. Tulee varmaan suosittu.

    nätti on! millasissa hinnoisa pyöritään ?

    Äänestä

  • perttiz kirjoitti:

    nätti on! millasissa hinnoisa pyöritään ?

    perus n.22k€ ja s-malli 29k€

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Bartti kirjoitti:

http://www.ducati.com/en/bikes/my2007/FamilyPage.jhtml?family=Superbike

xx9 sarja jää historiaan! Monien mielestä hyvä juttu..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu