MITÄS ARVELETTE ?

Onko Hannella suurimmat pahikset voittoon, koska ei ole ollut kertaakaan nimettynä äänestykseen?
31255
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

suuremmat Pahikset, se on vaan osannut olla ärsyttämättä vähemmän kuin muut.

Äänestä

muusta kuin värittömyydestä, muut asukkaat eivät vielä ole erottaneet häntä tapetista.

On Hannen onni, jos Mira tulee jälleen sekoittamaan pakkaa. Hanne säästyy äänestyksestä vain siksi, että muut ovat enemmän esillä.

Äänestä

Jos Olli ja Sari ovat nyt äänestyksessä, varmuudella Hanne ja Kaki ovat sitten voittaja kolmikossa. Toivottavasti Hanne voittaa Kakin, sillä en halua virpojasta voittajaa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


minäminä kirjoitti:

Onko Hannella suurimmat pahikset voittoon, koska ei ole ollut kertaakaan nimettynä äänestykseen?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu