otetaan jokainen aluksi putoamisjärjestyksessä käsittelyyn.
Mirka (mustahevonen): Todennäköisesti haluaa palata, mikäli saa mahdollisuuden. Todennäköisesti siis äänestyksessä mukana. Saanee myös kohtalaisesti ääniä, koska monen mielestä putosi epäreilusti alussa ennen kuin saatiin kuvaa edes koko ihmisestä.
Ari: Vaikea sanoa haluaako palata tai onko äänestyksessä mukana, jos on niin tuskin äänestetään taloon.
Heidi: Tippui sääntörikkomuksesta. Saattaa olla mukana ja saa luultavasti ääniä, koska jälleen koetaan, että pitäisi tippua aidosti äänestämällä.
Henri: Viihdearvoa olisi ja narsistinen persoona. Toisi taloon jälleen sutinaa loppuun, mutta suosio liian pientä
Tatu(2.mustahevonen): Palaisi taloon 50 000€ ja tunnelman takia. Saisi myökin ääiä, koska oli omalla tavallaan pidetty. Voisi jopa voittaa jos äänestetään takaisin, koska leivänheittelyt ja vastaavat jo unohtuneet.
Mika(suosikki, muttei oma): mikäli osallistuu takaisinäänestykseen niin todennäköisesti pääsee taloon takaisin ja voittaa valitettavasti koko homman. Ainoa uhkaaja Miran äänestyksessä mukana olo.
Sorella:tuskin haluaa palata, ja tuskin äänestetään sisään
Kaarlo(3.mustahevonen): saattaisi palata 50 000 takia, ja saattaa voittaa äänestyksen, häviäisi todennäköisesti Miralle ja mikalle jos jompikumpi mukana.
Jaakko: tuskin
Piritta: tippui koska ihmiset kirjoittivat mian nimen väärin tiputusääniin, mutta liian näkymätön, jotta äänestettäisiin takaisin
Jenni(4.mustahevonen): äänestyksessä varmaan katsotaan plussaäänillä joten voisi päästäkin takaisin mikäli haluaa osallistua, olettaen että mika tai mira eivät ole äänestyksessä.
Mira(2.suosikki, myöskin oma):haastaja mikalle, mutta jännä seurata onko loppuvaiheessa pudonneet mukana äänestyksessä.
Mia: Joku voisi ollia ärsyttääkseen jopa äänestää.
Jani: putosi viimeksi. Luulisin ettei ole mukana äänestyksessä.
analyysiä
0
285
Luetuimmat keskustelut
Hallituksen järjestämä spektaakkeli tuo vessanpyttykeissi
Että olisi kymmenien kansanedustajien kodeissa käyty ihan tuosta vaan, eikä kukaan kansanedustaja kerro niin käyneen, va3581460Sysmän "ilon päivä"
Ja taas palaa hirveä määrä verorahoja, ihan turhaan soopaan. Eikö nämä jotka kuntapolitiikassa valittavat ja tuhoaa vaan801005Timo Vornanen.
On siinäkin yksi täystampio. Eipä ihme, että persukannattajat sen eduskuntaan äänestikin.86911Uskon, että saataisiin kaikki selvitettyä
Mutta yhteys on jäissä, minä olen jäässä, enkä osaa tai uskalla enää lähestyä. Se vaan on niin. Naiselta Jos ei ole hyvä61833Riitastako pelastaja
Riitta jätti hakemuksen. Hyvä niin. On ainakin yksi mistä ottaa. Pertsa ei taida aikuistua koskaan ja Pekka hoiteli silt49728- 121705
Joka ilta mietin
sua❤️Mitä teet, missä meet? Kaipaatko yhtään? Yön tullen toivotan mielessäni sulle hyvää yötä ja aamuisin huomenet. Joka38702- 49658
- 50616
Tässä ovat Elämäni biisi -vieraat lauantai 3.10. - Yksi vieras on todellinen suomalaisten suosikki
Jos menisit Elämäni biisiin, mikä olisi elämäsi biisi ja miksi? Elämäni biisi tulee suorana lähetyksenä Tampereelta. K10578- 31575
Luottamus
Luotan vain siihen mitä tapahtuu IRL. Anonyymipalstan vihjailut eivät merkitse minulle mitään.95552- 45547
- 32531
Kadutko mies sitä miten reagoit?
..siihen sotkuun, jonka jälkeen mikään ei ole ollut kuin ennen. 🥺48525En voi kertoa meistä kenellekään
Minulla on ikävä sinua mies.. Oon yrittänyt taas unohtaa, mutta silti tulet mieleeni lähes päivittäin. Eihän meitä voi o33518Millaisen talvitakin haluaisit?
Talveen vielä aikaa, mutta talvitakit tulleet kauppoihin. Millainen olisi unelmiesi talvitakki? Itse tykkäisin jostain84495- 41492
- 80470
- 48459
