LOPETTAKAA

ALOITUKSET!!! Tosi ärsyttävää koko ajan lukee samaa paskaa... Jatkakaa niitä juttujanne niiden aikaisempien aloitusten perään, kiitos!
4171
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

???

Äänestä
  • niin poistaisin noi kaikki samat aloitukset!

    Äänestä

  • oikeesti jotain 12w. pikkupentuja?? kannattaskohan kaikkien "JÄRKEVIEN" siirtyä bb:n yhteisöön? täällä näköjään pennut mellastaa sen minkä ehtii.

    Äänestä

Tosi järkevää lukee 15 perättäistä vietiä joissa sama paska eri paketissa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


NOI TURHAT kirjoitti:

ALOITUKSET!!! Tosi ärsyttävää koko ajan lukee samaa paskaa... Jatkakaa niitä juttujanne niiden aikaisempien aloitusten perään, kiitos!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu