Sari on tosi huono!

Joa viikkotehtävä epäonnistuu niin tiedetään ainakin kuka on syyllinen, ulos vaan.
4279
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Hei haloo. Ei Sari voi sille mitään jos ei osaa laulaa idiootti. Ei se ole kriteeri ketään häätää ulos. Ei BB ole laulukilpailu nuija.

Äänestä
  • Jos on niin tumpelo ettei osaa mitään laulua edes sinnepäin niin aika avutonta on, ei edes päivänsäde ja menninkäinen onnistuisi oikein koska Sarilla on omat sanat mitä se kännissä hokee.

    Äänestä

Vähän käy toista sääliksi, ei kai kukaan ääntänsä valitse.

Äänestä

kaikki osaa, vain harvat sitä tekee.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Nimetön kirjoitti:

Joa viikkotehtävä epäonnistuu niin tiedetään ainakin kuka on syyllinen, ulos vaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu