gta vc

mitä siit saa ku on ajanu 100 ihmistä taksilla?
samanlaisen auton ku gta3 vai?
nii ja katu kisoissa kannataa aluksi räjäyttää ne
kilpailijat ja sitten vaa kruisailee kaupungilla helppoa!!!
1205
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

löyty semmonen kuin: "compleate 100 fares in taxi missions to access hydraulick for all taxis

Äänestä

Kommentoi aloitusta


mamma kirjoitti:

mitä siit saa ku on ajanu 100 ihmistä taksilla?
samanlaisen auton ku gta3 vai?
nii ja katu kisoissa kannataa aluksi räjäyttää ne
kilpailijat ja sitten vaa kruisailee kaupungilla helppoa!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu