Rahakoodi

Tiiättekö onko olemassa isompaa rahakoodia tavalliseen sims 2 peliin kuin 20 000?
5200
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

otsikko

Äänestä

Pientä vaivannäköä niin tähänkin kyssään löytyisi vastaus tuosta hieman alempaa kun tätä koodia kysytään JOKA AINOA päivä. Opetelkaa ensin etsimään. Ja vielä kerran, laittakaa ne simit töihin ja unohtakaa koodit.

Äänestä

Joo on olemassa 50 000 koodi eli siis sen palkin saa esiin sillä sift ctrl ja c yhtä aikaa painettuna pohjaan sitten kijotat siihen palkkiin motherlode ja painat enter niin 50 000 tulee kerralla.

Äänestä
  • Siis onko olemassa sellanenkin rahakoodi millä saa
    20 000? O.o
    Ja eihän niillä rahakoodeilla mitään tee, ite ainakin pelaan aina ilman.

    Äänestä

  • pöpsö kirjoitti:

    Siis onko olemassa sellanenkin rahakoodi millä saa
    20 000? O.o
    Ja eihän niillä rahakoodeilla mitään tee, ite ainakin pelaan aina ilman.

    mut eiköhän se koodi löydy sims sukupolvesta,mut se varmaan tarkoitti motherlode koodia ja käsitti että sillä saa 20 000,vaikka sillä saa 50 000

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Delhi<3 kirjoitti:

Tiiättekö onko olemassa isompaa rahakoodia tavalliseen sims 2 peliin kuin 20 000?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu