Saammeko enää sefua tänne?

Tää villin lännen meininki kaipais kyllä jonkin sortin seriffiä hoitamaan pahimmat rönsyt pois. Ei taida Ceessarin hermoromahdus innoittaa seuraajaa astumaan puikkoihin?
2120
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Hakijoita oli paljon, mutta tuskin enää ottavat tälle kaudelle sefua.

Äänestä
  • uudella sefulla. Koko palsta on karannut käsistä, kukaan ei enää pysty..eikä varmaan haluakaan tulla putsaamaan törkyjä! Itse seuraan SUBIN yhteisön kirjoituksia ja olen tyytyväinen asiallisuuteen siellä.Ehkä juuri kirjautuminen auttaa pitämään keskustelupalstan nautittavana:)..siistinä ja asiallisena!

    santtu:)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Loppuajaksi kirjoitti:

Tää villin lännen meininki kaipais kyllä jonkin sortin seriffiä hoitamaan pahimmat rönsyt pois. Ei taida Ceessarin hermoromahdus innoittaa seuraajaa astumaan puikkoihin?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu