muoti-ilmiö

Onko se jokin muoti-ilmiö laittaa takalasiin 'renault sport' tai 'renault elf' tarraa?
41447
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

tehtaalla laitellaan.

Äänestä

Niinkuin esim. Mersulla tämä Maailma tarvitsee kusieviä.

Äänestä

Alottivat laittamaan niitä jo TODELLA kauan sitten.
80-luvun renuissa oli ELF Renault mon amour tarrat :) Nykyään ELF tai Renault Sport riippuen vähän mallista...

Äänestä

Aika mauttomia tarroja ovat.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


nankang kirjoitti:

Onko se jokin muoti-ilmiö laittaa takalasiin 'renault sport' tai 'renault elf' tarraa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu