Sari on elähtäneen näköinen

vaikka muuten hän on oikein symppis tyyppi. Vähemmän meikkiä, niin olisi jopa sievä!
1312
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Sari on nätti tyttö eikä hänen käyttämänsä meikki tee oikeutta hänen kauneudelleen. Tekee vain halvan näköiseksi. Vähemmän ja luonnollisempi meikki sopisi hänelle paremmin. Mutta jokaisen oma asiahan se on, miten meikkaa. Sari on mun mielestä koko talon aidoin tyyppi. Varmaan siviilissäkin tykkää olla laitettu eikä eikä ole muuttanu tyyliään BB:n vuoksi.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


niissä meikeissään, kirjoitti:

vaikka muuten hän on oikein symppis tyyppi. Vähemmän meikkiä, niin olisi jopa sievä!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu