palomiehet

ovatko kaikki kaupungin palomiehet todellakin vieraissa naisissa käyviä?
104033
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

Siitä en tiedä,mutta tekisivät töitäkin joskus.
johtoporraskin kruisailee päivät pitkät omilla
asioilla.

Äänestä

onnistunut seuraamaan vierestä kaikkia palomiehiä???

Äänestä

Ei kait ne niille ole vieraita luulisin että läpi tuttuja.

Äänestä

Kyl maar ovat. Komeita myös ...monelle oon jakanut...

Äänestä

Mistä ihmeestä olet tuollaisen käsityksen saannut... Toisaalta kysyntäähän fiksuilla, komeilla ja uljailla sankarpojilla aina on... :)

Äänestä
  • on tosi! Palomiehet ovat panomiehiä!

    Äänestä

varsinkin se blondattu herkkupeppu!

Äänestä

puolet vähintään kerran eronneita, toinen puoli elää kaksoiselämää jotkut jopa kolmois. Ammattitauti taitaa olla, muualta suomesta kuulunut samanlaisa tarinaa

Äänestä
  • Onko taas käyny niin,että omassa elämässä on aiheet vähissä,kun pitää toisten tekemisiä vahtia? Eli eiköhän se ole jokaisen henkilökohtainen asia,onko eronnut vai karannut tai jotain siltä väliltä! Ja eiköhän näitä edellämainittuja löydy ihan kauttaaltaan ammattiin katsomatta.Tärkeää ja arvostettua työtä tekevät,joten lopettakaa palomiesten soimaaminen!

    Äänestä

  • jotenkin ymmärrän vielä että onnistutaan viettämään kaksoiselämää mutta miten noin aikataulujen puolesta kolmoiselämä onnistuu???

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


vierestä seurannut kirjoitti:

ovatko kaikki kaupungin palomiehet todellakin vieraissa naisissa käyviä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu