Pieni esimerkki Sari fanista. Kopioin tämän viestin subin tekstiviestichatista:
"En tykkää tämän viikon viikkotehtävästä.kukaan ei osaa laulaa.sarista tykkään.en hänen ammatistaan.kammoan kaikkea sellaista.silti tykkään sarista."
Mitä veikkaatte kirjoittajan iäksi?
Sari fanit
4
295
Vastaukset
- Jep jep...
43 v. Impi Imatralta???
- Jarmo 35.v
Arvioisin kyseisen henkilön iäksi noin 15 vuotta. Vastaukseni perustuu tekstin vasemmassa laidassa olleeseen kuvavaukseen, joka on hyvin tyypillinen tämän ikäiselle nuorille naisille. Olettaa voi myös, ettei kyseinen henkilö ole tuonut julki oikea persoonaansa, vaan esittäytyy nimimerkin turvin. toivoittavasti voitan jotain hauskaa tässä tieto kilpailussa.
Yhteyden ottoa odotelle Jarmo 35.V - N-68
Olen ihan samaa mieltä mitä galleriasivuillasi lukee. Sari oli kakkosena, mutta on nyt tipahtanut kolmoseksi.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 615123
Suomen kaksikielisyys - täyttä huuhaata
Eivätkö muuten yksilöt pysty arvioimaan mitä kieliä he tarvitsevat? Ulkomaalaiselle osaajalle riittää Suomessa kielitai544602Työeläkeloisinta 27,5 mrd. per vuosi
Tuo kaikki on pois palkansaajien ostovoimasta. Ja sitten puupäät ihmettelee miksei Suomen talous kasva. No eihän se kas1234549Mikä on vaikeinta siinä, että menetti yhteyden kaivattuun, jota vielä ajattelee?
Mikä jäi kaihertamaan? Jos jokin olisi voinut mennä toisin, mitä se olisi ollut? Mitä olisit toivonut vielä ehtiväsi san2981807- 911462
- 831458
- 2281338
- 3151049
- 200961
Pääsit koskettamaan
Sellaista osaa minussa jota kukaan ei ole ennen koskettanut. Siksi on hyvin vaikea unohtaa sinut kokonaan.50870