MIKSI KAARLO

äänestin kaarloa siksi että haluan nähdä mitä tapahtuu kun tuo olli lirittelee tarzanin laukkuun,veikkaisin että se olisi todellista tositeeveetä!
3297
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Hieno skenaario, toivottavasti jotain tämän suuntaista tullaan näkemään.

Äänestä

ne hassut päivät,mitä talossa olis...kyl se tietää,et jos näyttäis taas oikea luontonsa,niin ei sitä kukaan hyvällä katsois,sitä sen skitsoilua.

Any way,Mira on selväjärkinen tyyppi,sopiva BB:n voittajaksi.

Äänestä
  • ...että jos niin kävisi että Kaarlo tulisi takaisin taloon, niin siitä tulisi koko kansan TUPLA-PELLE! :)

    Kaikki haluu sen sinne vaan sen takia että se on oikeasti niin helvetin dorka ja sen aggressiivista vailla järjen häivää olevaa höpötystä on huvittavaa seurata. Eikä sen kuitenkaan edes annettaisi voittaa tätä BB:tä. Joku muu sen voiton kuitenkin veisi, mutta saadaanpahan se pelle sinne vielä uusintakierrokselle naurettavaksi.

    Kaarlo

    ...siis

    Sori, mut maailma on tyly ja julma paikka! Toiset selvii, toiset vähän huonommin. :)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


666 kirjoitti:

äänestin kaarloa siksi että haluan nähdä mitä tapahtuu kun tuo olli lirittelee tarzanin laukkuun,veikkaisin että se olisi todellista tositeeveetä!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu