Mistä ajurit?

8477
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Ajurit tulevat mukana jos niitä tarvitaan. Siinähän on kuvassa isolla Mac-logokin, jos tuo nyt on samasta tuotteesta.

Äänestä
  • Levyllä olivat vain Windows ajurit.

    Äänestä

  • Lorvid kirjoitti:

    Levyllä olivat vain Windows ajurit.

    Valita myyjälle. Tuotteen kuvassa on selvästi Mac-logo. Jos heiltä ei löydy Mac-ajureita, voit palauttaa tuotteen, koska se on myyty virheellisillä tiedoilla. Voi olla, että ajureita ei tarvita tai sitten ne löytyvät valmistajan sivulta.

    Äänestä

kaupan etusivulle tuo linkki, ei se tarvinne ajureita se etusivu...?

Äänestä
  • Kyllä se menee oikeaan paikkaan, muttei ensimmäisen klikkauksen jälkeen. Mutta jos ei toimi, niin kyseessä on USB-RS232 kaapeli.

    Äänestä

  • Lorvid kirjoitti:

    Kyllä se menee oikeaan paikkaan, muttei ensimmäisen klikkauksen jälkeen. Mutta jos ei toimi, niin kyseessä on USB-RS232 kaapeli.

    http://serialio.com/products/adaptors/usb_serial.php

    koita ton vehkeen ajureita. :D

    Äänestä

Jos liike ei tarjoa ajureita laitteeseen johon selvästi on olemassa Mac tuki, niin osta laite muualta.

Äänestä
  • löytänyt ajurit kyseiseen piuhaan.
    ostin kanssa saman piuhan mutta ei toimi edes windows xp home versiossa

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Lorvid kirjoitti:

Mistä löytäisin ajurit tuolle?

http://www.halvathinnat.fi/product_info.php?products_id=1056&osCsid=f570a916751ca63e6d6fc3f6a69f00a0

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu