Norton

tilttaa heti alkuunsa siirtyessään PC-dosin puolelle eikä auta vaikka ajetaan MS-Dosin kautta suoraan?

Asus M2N-SLI Deluxe emo ja ATI X1600 näytönohjain.
2101
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

ole varma,koska on aikaa kun käytin kyseistä palautusohjelmaa,mutta muistaakseni se menee DOS:iin ja pyytää korppua (v.-03 :))luodakseen käynnistyslevykkeen mahdollista palautustilannetta varten.

Äänestä
  • hulimattomasti viestin,ongelma on jumiutuminen,ei DOS-ikkuna.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Ghost 2003 kirjoitti:

tilttaa heti alkuunsa siirtyessään PC-dosin puolelle eikä auta vaikka ajetaan MS-Dosin kautta suoraan?

Asus M2N-SLI Deluxe emo ja ATI X1600 näytönohjain.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu