runo

Kulta
Kullempi
Kullin.
8298
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

yks työkaveri

jos se kirjoittais joskus runon, olisi varmaan juuri tuollainen.

:D

Äänestä
  • perustele.

    Äänestä

  • ....---.... kirjoitti:

    perustele.

    Kyseinen mies ei ole ollenkaan romanttinen, vaan miettii naisen nähdessään enimmäkseen seksiä

    Äänestä

  • tuli mieleen kirjoitti:

    Kyseinen mies ei ole ollenkaan romanttinen, vaan miettii naisen nähdessään enimmäkseen seksiä

    rusina.

    Äänestä

Kulta
kullempi
kultaisin

Äänestä

kulta kullinen
kultainen.

Äänestä

Kulta
Kultain
Kullikkain.

Äänestä

sairas
sairaampi
kuollut
:)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


mukkelismakkelis kirjoitti:

Kulta
Kullempi
Kullin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu