No se -BEE

...on oikeestaan aika ruma.

Ei se oo mikään brutaali, vaan joku lepakkopyörä.

Toivottavasti livenä hienompi, kuin kuvissa....
2294
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Bee-King ei ole mikään lepakkomopo. Linkistä löytyy kuva "lepakkomoposta" jollaisella itse aloittelin mopoilijan uraani 70-luvun alkuvuosina.
http://www.suzukicycles.org/photos/USA/1969_cards/1969_T125_Stinger_850.jpg

Samalla merkillä ajan nytkin, malli on vaihtunut GSX 1400:aan ja täytyy sanoa että kehitystä on tapahtunut... seuraava askel voisi olla Bee-King... ;>)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


KINGI- kirjoitti:

...on oikeestaan aika ruma.

Ei se oo mikään brutaali, vaan joku lepakkopyörä.

Toivottavasti livenä hienompi, kuin kuvissa....

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu