ohjelma hukassa

menen käynnistä/ kaikki ohjelmat/ kone ilmoittaa että paltalk tyhjä, mutta kun menen poista/lisää niin ilmoittaa että ohjelma on. Miten saan paltalkin näkyviin
3189
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Ja siellä "program files" löytyykö ohjelman kansio ja onko ohjelma tallessa auki klikattuna.

Äänestä
  • on kansio, mutta mitä tarkoittaa onko ohjelma tallessa auki klikattuna

    Äänestä

  • tarkoittaa kirjoitti:

    on kansio, mutta mitä tarkoittaa onko ohjelma tallessa auki klikattuna

    Tuplaklikkaa sitä kansiota.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


apua kirjoitti:

menen käynnistä/ kaikki ohjelmat/ kone ilmoittaa että paltalk tyhjä, mutta kun menen poista/lisää niin ilmoittaa että ohjelma on. Miten saan paltalkin näkyviin

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu