Annetaan 2 rottaurosta 1,5v Vuosaaresta

Allergian takia joudun luopumaan rakkaista rottakaveruksista. Antaisitko hyvän kodin lemmikeilleni, mukaan saat häkin ja muita tarvikkeita.
2146
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Olisiko rotistasi mahdollisuus saada lisätietoja mailitse? Itselläni on 4 naarasta ja uroot harkinnassa. Asun itähelsingissä, joten mielelläni tulisin joku päivä moikkaamaan poikia?

Mailale os. [email protected]

Äänestä

mulla on kax rottatyttöä ja eilen kävin juuri katsomassa eläinkaupasta niille "poikaystäviä"... ja ottaisin sun rottakaverukset enemmän kuin mielelläni!! ota yhteyttä! [email protected]

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Maarit kirjoitti:

Allergian takia joudun luopumaan rakkaista rottakaveruksista. Antaisitko hyvän kodin lemmikeilleni, mukaan saat häkin ja muita tarvikkeita.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu