miinuksia

miesasiakkaat häntä jo odottavat innolla!
2190
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

ja mene mamman ja isin kanssa lauantaisaunaan!pikkulasten olisi aika valmistua yöpuulle=]ja kuuntele korvalla älä persreiälläs

Äänestä

Kun on suosittu, niin revitään joka paikkaan.

Lortan täytyy mennä nyt finaliin, koska liput jo varattu.
Sorry ei voi nyt muuta.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


porno-lortalle kirjoitti:

miesasiakkaat häntä jo odottavat innolla!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu