Kiina

Tänään käynnistyi Kiinan -Ralli. Suomalaisilla menee hyvin,eka päivän jälkeen J.Salo toisena ja Miettinen
kolmas,Ketomaalla ongelmia. Kisa on kolmi päiväinen ja rankka.Vettä sataa ja kura lentää...
2175
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Nyt se Salo joutui keskeyttämään. Pensa loppu.. Voi noita kiinalaisii tankkaajii=)

Äänestä

lopultahan tuossa rallissa niin Juha Salo, Jari Ketomaa kuin Jarkko Miettinenkin joutuivat keskeyttämään.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Lasi kirjoitti:

Tänään käynnistyi Kiinan -Ralli. Suomalaisilla menee hyvin,eka päivän jälkeen J.Salo toisena ja Miettinen
kolmas,Ketomaalla ongelmia. Kisa on kolmi päiväinen ja rankka.Vettä sataa ja kura lentää...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu