sekarotuset piskit on perseestä!
rumia ja haisee..
kantaa tauteja ja muutenki päästää vialla!
rumia ja haisee..
kantaa tauteja ja muutenki päästää vialla!
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
Taidat olla ite aika p.....stä!! Ja tällä hetkellä naurettavin ihminen uups anteex elukka mitä tiedän!!!
olet oikeassa!
sekarotuset pitäis hävittää maailmasta.
levittää tauteja!
muutenki rumia ulkoisesti
ja muuten ainakin mun seropi haisee...piereskelee kuin mies konsanaan :P
ihme juttuja kirjottelet
hävittää tuo munkin seitsemän vuotias tuhiseva karvakasa..kauhein rakinretale minkä maa päällä kantaa :P
mukamas kantavat tauteja....hei haloo!!ei ne sen likasempii ole kuin puhdasrotusetkaan!!onkos tullut mieleen että ne ovat peräisin puhdasrotuisista??!!ei ne sen sairaampii tai hullumpii oo kuin puhdasrotusetkaan!!ja hei,mistäs päättelet et ne haisee....ootko käyny vähän haistelee tai...??!!voin kyllä näin suoraan sanoa että kaikilla koirilla on oma ominaishajunsa....koirat haisevat koiralle..!!
että tota joo.....en viitti enää "saarnaa"...onhan kaikilla oma mielipiteensä,mutta vois olla paremmat perustelut...
kaikki koirat on sekarotusia paitsi jotain harvinaisuuksia lukuun ottamatta.
ja sekapiskit ovat "saastuttaneet" puhtaat geenit
kyllähän sekarotuset on paljon terveempiä kuin piloille jalostetut sukurutsaiset "rotunsa valiot"!
Mun mielstä sut vois ehkä eliminoida. Taidat itse olla se taudin aiheuttaja. Luultavasti olet hiukan nuori, mutta yritä edes hiukan kasvaa. Tai jätä noi typerät kommentit julkaisematta.
HEI...
mulla on sekarotuinen koira, eikä sillä oo ollu mitääääään tauteja, eikä haisepahalle, hei taijat tossa juuri puhua itestäsi..vai voitko väittää..
sekarotuisissa ei ole mitään vikaa, paitsi riippu mistä se on sekotettu, mun koira on pystykorvan, collien ja sakemannin sekotus, eikä se ole mikään paha, waan wanha neiti, "12", niin, ja toine on sakemanni, ihan hyvin tulee toimeen,
että äläppäs tuu tänne uruttaa!ä
LISÄKSI NE EI OLE PISKEJÄ, SENKIN EI ELÄINRAKAS...