Mistähän saisi pois raivostuttavan 'tilulii' nokia äänen, joka kuuluu kun puhelimen käynnistää? Puhelimena on N70
Nokia käynnistysääni
11
2941
Vastaukset
- kai....
mee johki asetuksiin ja ku siinä on: puhelimen kytkentä ääni ---> ei käytössä
- Anonyymi
Joo sitä kautta :D
- Anonyymi
Mikrosof käyttää nokia nimeä puhelimissa sen tekemä nokia 230 puhelin.Uutuus malli kahdella kameralla varustettu kännykkä akku 1200 kännykkä maksaa 65e.Haluaisin tietää käyttö kokemuksenne tästä puhelimesta.Kannattaako ostaa.
- Anonyymi
Jotain mielipiteitä ja kokemuksia voi löytyä tuolta https://m.gsmarena.com/nokia_230-reviews-7771.php
- Anonyymi
Nokia-puhelimet on HMD Globalin. Microsoft myi Nokia-puhelimet HMD Globalille ja Foxconnille lukuun ottamatta Lumioita ja Lumia-brändiä.
- Anonyymi
Microsoftilla ei ole enää mitään tekemistä Nokian kanssa.
Tosin Microsoft tai Intel saattaa ostaa Nokian verkkoliiketoiminnan. - Anonyymi
Miten saa käynnistysäänen pois Nokiasta? Series 30 , KaiOS ja Android?
- Anonyymi
Jos ei asetuksista saa niin ei mitenkään.
- Anonyymi
Laittamalla äänettömälle.
- Anonyymi
eitaida saada,käynnistä uudelleen kerran kk, se riitttää
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Laittamalla äänettömälle.
Niin laittamalla äänettömälle.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Oletko kertonut jo muille tunteistasi?
Ystävillesi esimerkiksi? Minä en ole vielä kertonut kenellekään tästä meidän jutusta.774602- 1801837
- 1241550
- 351016
- 1081005
Miten minusta tuntuu että kaikki tietää sun tunteista mua kohtaan
Paitsi suoraan minä itse, vai mitä hlvettiä täällä tapahtuu ja miksi ihmiset susta kyselee minulta 🤔❤️161001- 78913
Hyvää huomenta!
Mietin miten suhtaudut minuun, jos kerron tunteista. Voinko enää sen jälkeen olla samassa paikassa kanssasi, jos koet as78842- 45817
- 4798