iljettävää

Karin muniensa räplääminen.Lapsethan tutkiskelee elimiänsä, mutta tämä esiintyvä ukko ei mahdu enään lasten vaatteisiin.Peilailee mokomakin peileille teietäen,että aina siellä tarkkaamossa joku seurailee hänen esitystään.
4446
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Mun poikaystäväni tekee ihan samaa enkä siitä välitä. Kuule varmaan moni muukin mies tässä maailmassa kaivelee omia muniaan. Onpas hemmetin iso juttu!

Äänestä
  • se on miehille niin iso juttu että....... se on totta että kaikki ne niitä raapii vähän väliä! mikä on silti todella iljettävää kattottavaa! onneksi toiset raapii vähemmän ja toiset enemmän!

    Äänestä

  • sulla ukko,jos rahtaa itsensä tekkariin esiintymään ja katsojille tarjoaa munien kaivelua.satiaiset on asiaerikseen.

    Äänestä

  • kaveriisi,hän on samanlainen törkypesä kun Kari ja
    Olli.Ihminen jos huolehtii puhtaudestaan ei raavi
    itseään.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


katsottavaa kirjoitti:

Karin muniensa räplääminen.Lapsethan tutkiskelee elimiänsä, mutta tämä esiintyvä ukko ei mahdu enään lasten vaatteisiin.Peilailee mokomakin peileille teietäen,että aina siellä tarkkaamossa joku seurailee hänen esitystään.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu