...toisena Serie B:ssä eli ei pidempää kuin vuoden poissaolon 'roistofasisti ja mafioso' Berlusconi saanut vanhalle rouvalle.
Kauden 2007 - 08 alkaessa Silvio B. istuukin sitten jo pitkää vankeustuomiota, kun ei ole pääministeri niin ei selviä enää millään selittelyillä ja sitten onkin Milan pääomistaja ja puheenjohtaja kiven sisässä ja pitkään... miten seura sitten selviää - ei mitenkään ja Juventus porskuttaa, kun roistoseura ja sen pj ovat poissa pelissä!
Juventus jo...
#78
2
214
Vastaukset
- Sad story
Tiedätkö miten kävi sille entiselle Juventus-pelaajalle, joka hyppäsi ikkunasta? Onko toipunut vammoistaan ?
- juvetus
niin kun toi juventus on tuolla seria b:ssä niin pitääkä sen voittaa,seria been runkosarja että päsee takas seria a:han??
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
YLE Äänekosken kaupunginjohtaja saa ankaraa arvostelua
Kaupungin johtaja saa ankaraa kritiikkiä äkkiväärästä henkilöstöjohtamisestaan. Uusin häirintäilmoitus päivätty 15 kesä921939Euroopan lämpöennätys, 48,8, astetta, on mitattu Italian Sisiliassa
Joko hitaampikin ymmärtää. Se on aivan liikaa. Ilmastonmuutos on totta Euroopassakin.2781771Asiakas iski kaupassa varastelua tehneen kanveesiin.
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/33a85463-e4d5-45ed-8014-db51fe8079ec Oikein. Näin sitä pitää. Kyllä kaupoissa valtava3071575Martina lähdössä Ibizalle
Eikä Eskokaan tiennyt matkasta. Nyt ollaan jännän äärellä.1831455Jos ei tiedä mitä toisesta haluaa
Älä missään nimessä anna mitään merkkejä kiinnostuksesta. Ole haluamatta mitään. Täytyy ajatella toistakin. Ei kukaan em891040- 511007
- 56977
Se nainen näyttää hyvältä vaikka painaisi 150kg
parempi vaan jos on vähän muhkeammassa kunnossa 🤤56968- 67944
Miksi mies tuntee näin?
Eli olen mies ja ihastuin naiseen. Tykkään hänestä ja koskaan hän ei ole ollut minulle ilkeä. Silti ajoittain tunnen kui40941