Hierojia?

Mulla on jatkuvia niska- ja selkäkipuja. Ajattelin että hieronta vois auttaa ongelmiini. Suositelkaa hyviä hierojia Jyväskylässä? ja sitten jos sais vähän hintoja? Pitäs varmaan ottaa useempi hierontakerta että siitä olis jotain hyötyä pitemmäksi aikaakin.
3498
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

kuntosalille SIKA

Äänestä

kannattaa kysellä muilta jotka on käyneet

Äänestä

Tulee halvemmaks ku maksullinen

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Niskat jumissa kirjoitti:

Mulla on jatkuvia niska- ja selkäkipuja. Ajattelin että hieronta vois auttaa ongelmiini. Suositelkaa hyviä hierojia Jyväskylässä? ja sitten jos sais vähän hintoja? Pitäs varmaan ottaa useempi hierontakerta että siitä olis jotain hyötyä pitemmäksi aikaakin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu