Haluaisin vuokrata asunnon Alanyan keskustan tuntumasta ensi kesäksi (kesä-heinäkuu). Asunnon pitäisi olla tarpeeksi iso 5 ihmiselle ja mielellään soveltua lapsiperheelle. Asialliset vastaukset ova enemmän kuin tervetulleita!
Vuokra-asunto Alanyasta
Kesäksi Alanyaan
21314
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
Olisi uudenkarhea asunto 2makkaria ja olkkari/keittiö kaikilla mukavuuksilla. Noin 5km Alanyasta itään. Ranta lähellä ja hyvät bussiyhteydet keskustaan. Sopii lapsiperheelle, eli on lastenallas ja alue aidattu.
Kalustettuja ja tilavia asuntoja on runsaasti vuokralla myös keskustan tuntumasta. Hintaa voit haarukoida ottamalla yhteyttä kiinteistövälitysfirmoihin esim. NWP Homes, 2Base jne. joista löytyy palvelua myös suomeksi. Googlesta löytyy varmastikin lisävinkkejä. Kesäksi vuokraavan on syytä varmistaa, että asunnossa on ilmastointi.