Hanne-fanit, nyt on aika kostaa ja

äänestää KAKI voittoon, ainut joka voi uhata Sarin voittoa.
5435
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

No en äänestä kun haluan naisen voittavan. Onko vaihtoehtoja muita kun Sarppa.

Äänestä
  • Sari on ainua jota voi äänestää voittajaksi,piereskelevä Kari, Täi Olli,vai hermoherkkä Kaarlo,eivät ääniä tarvitse.

    Äänestä

Ja mites se Sarin vika on, et sitä äänestettiin.

Äänestä

Hannen fanit ei taatusti äänestä pierukeisaria voittoon, haloo!!! Mehän äänestetään kaikki Kaarloa, Hannen oikeaa ystävää jolle voitto tosta sakista ainoana kuuluu!!!! Kale voittoon!!!!

Äänestä
  • Kaarlo ehdottomasti voittoon!!! Muutenhan tämä BB on ihan sadistista paskaa.. ;) Mahtava käänne koko peliin ja sen mukainen voittaja..

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


-näinpä kirjoitti:

äänestää KAKI voittoon, ainut joka voi uhata Sarin voittoa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu