MIte mie pääsen tästä eroon ne on jo lähettäny satoja viestejä mun sähköpostiin.
http://www.freelotto.com/register_7082a.asp?FID=5e9e33950350&source=90068
http://www.freelotto.com/register_7082a.asp?FID=5e9e33950350&source=90068
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Jokaisessa vikestissä on mukana linkki,josta lupaavat näin:
If you wish to stop receiving e-mail results from PlasmaNet and FreeLotto.com, you can quickly and easily unsubscribe yourself. To do so open results e-mail, scroll down to the line that reads:
"If you'd prefer not to receive the results by e-mail, please click below to unsubscribe.
Lyhyt käännös:
Jos haluat lopettaa näiden viestien vastaanoton Plasmanetistä tai FreeLotto comista, rullaa alas viestin linkkiin, jossa lukee:
"If you'd prefer not to receive the results by e-mail, please click below to unsubscribe.
(jos et halua vastaanottaa tuloksia sähköpostitse, klikkaa alapuolella olevaa linkkiä lopettaaksesi tilauksen)
unsubscribe= lopeta tilaus
subscribe= tilaa
Siitä en mene takuuseen, tapahtuuko niin, mutta näin kerrotaan.
Hei,
Minulla oli viikon verran free lotto riesana. Siellä heidän sivuillaan on säännöissä kohta jota klikkaamalla pääset eroon saitista. säännöt ovat englanninkieliset mutta tarkasti lukemalla löydät kohdan kyllä. osoite jota pitää klikata on sinisellä . Toivottavasti olet päässyt eroon jo niistä tai että tästä olisi jotakin apua ;=)
t. Pilvi
Onko myös niille jotka eivät ole lotonneet ollut haittaa.Lähetin viestin takaisin ja kielsin eng.kielellä lähettämästä,en tiedä auttaako. Voisiko joku ystävällisesti neuvoa mistä tarkemmin löytäisi kohdan päästä Unsubscibe kohtaan klikkaamaan.
Linkki löytyi,sillä olihan viesti vielä poistetuissa. Nyt vaan odottelemaan, jäikö harmi yhteen kertaan. Kiitos niille jotka viitsivät nähdä vaivaa, jotta ihmiset saavat vapaasti valita ja omaavat hyvät tavat.