Ei juma! ei nii mistää löydy lahdesta tota puhelinta! Markantalo myy mut ei ota vanhaa vaihdos..
Eli mistä te ootte ostanu omanne?
Mistä ostaa Razr v3
6
1391
Vastaukset
- Motorola suck
Moro.
Gigantista (Tampere) ostin omani. Nyt on vaan ollu vitutuksen sekaista itkua kun ko puhelimessa ei tuu kuulokkeet mukana. Puhelin maksaa 350 ja pienen tutkinnan jälkeen jopa tallinnassa yhdessä korvassa soivat bluetooth kuuulokkeet maksaa yli 100€. Nykyään noin 30€ saa jonkinlaisia mp3 soittimia.
What a piece of shit, mp3 ja kaikki mutta ei kuulokkeita alle satasella, no voihan noita soundeja kuunnella takakannessa olevalla kajarilla.
Youtube.com:iin ilmestyy lähi aikoina mototorola perunakanuuna clippi... - Launeen
Expertiltä, näin siellä Motorolaa.
- Oli 3 mallia
Oli kolme motorolaa lasikaapissa, lukkojen takana ja nokian telineissä ilman hinta tietoa.
Kaikki muut puhelimet olivat näkyvissä ja hintoineen.
Myyjä hermostui kun kysyi hintaa, selvisi kuitenkin että V3I maksaa 299 euroa ja kukaan ei vastaa huolla eikä korjaa nettikaupoista ostettuja puhelimia.
huhuu
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Maatalous- ja yritystuet pois, työeläkevaroilla valtion velka pois
Suomi saadaan eheytettyä kädenkäänteessä, kun uskalletaan tehdä rohkeita ratkaisuja. Maatalous- ja yritystuet ovat hait223057- 402674
Mies mä oon ihan helppo
Miehelle johon oon ihastunut. Olen harvoin ihastunut, mutta suhun olen. Ei tarvitse kuin pyytää, niin...381513- 841350
- 631251
Mies olen aika erakko nykyään
Vanhentunutkin olen muutamana viime vuonna parikyt vuotta. Kun en ennenkään kelvannut, niin tuskin nytkään kelpaan. Lisä401009Lavroville taitaa olla jo ikkuna raollaan?
Lavrovin syytä välttää korkeita paikkoja ja ikkunoiden läheisyyttä.Ettei vain keikahda ikkunasta pihalle.125913- 33829
Ylen johdon hulppeat bonukset alkavat taas
Suora kopio Iltalehdestä: "Asiasta kertoo Iltalehdelle Ylen hallituksen puheenjohtaja Matti Apunen. Mitä tulospalkkioi29663Skenaario
Elämä ja kuolema ovat merkillisin nyytti olevaisuutta. Mutta kun kumpaakaan ei ole, syntyy lapsuksia, joita korjaamaan59621