SARPPAFANIT JEE :DD

tänne kaikki hehkutukset bb:n 2006 voittajasta :)
4203
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

olen 12-vuotias ja äänestän isukin puhelimella.... jeejee...

Äänestä

hehkuta, mä en jakas tuota 1-2 Sarin haukkujaa ja poistun tältä palstalat, näytän kantani äänestyksen muodossa Sari ;)

Äänestä

Sen osoitti viimeistään Kaarlon valinta uudelleen. Kaarlolla täytyy olla tosi vankka kannatus tietyissä piireissä.
Se on kyllä nyt niin, että Sarin mahdollisuudet menivät Kaarlon valinnan myötä.Esim. Mira olisi ollut parempi Sarin kannalta.

Äänestä
  • minä sarin kannattajan valitsin kaken ja luulen että moni äänesti vain siksi kakea koska ei halunnut miraa taloon, ei siinä sen kummempaa ole.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


IHQ :D kirjoitti:

tänne kaikki hehkutukset bb:n 2006 voittajasta :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu