HANNEN, OLLIN, SARIN ja KAKIN

OLISI PITÄNYT OLLA LOPPUÄÄNESTYKSESSÄ, SIITÄ HUOLIMATTA VAIKKA KALE TULIKIN TALOON! HANNE SENTÄÄN ALUSTA ASTI MUKANA! PELIÄ? EI: VAAN HIRVEÄÄ SELKÄÄNPUUKOTUSTA ISOVELI!!!!!!!!!!!
3448
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

hanne olisi pudonnut talosta,jo sääntöjenkin mukaan.taloon palanneella ei siihen ole osaa eikä arpaa.hanne putosi reilusti.

Äänestä
  • että kalella olisi siihen asiaa! Pöhkö! Esitin vain, että ne kaikki olis voinu olla loppuäänestyksessä, kuten viimevuonna! Väännetäänkö paukkulngasta?

    Äänestä

..mielestäni olisi pitänyt saadajäädä loppuäänestykseen.. oli reippaasti mukana tehtävissä aina sekä alusta asti mukana.. mut omat vikansa kun keksivät tämän von Hagelstamin, tuottajan pojan, joka tulee viimesel viikol ja voittaa potin..se ei kyllä ole Kale! Kale on hämy!!!!!!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Riittax kirjoitti:

OLISI PITÄNYT OLLA LOPPUÄÄNESTYKSESSÄ, SIITÄ HUOLIMATTA VAIKKA KALE TULIKIN TALOON! HANNE SENTÄÄN ALUSTA ASTI MUKANA! PELIÄ? EI: VAAN HIRVEÄÄ SELKÄÄNPUUKOTUSTA ISOVELI!!!!!!!!!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu