Mitä tytöt odottavat pojilta?

Pitääkö olla jengissä?
Pitääkö olla rokkari?
Entäs jos on ihan tavallinen poika,
joka harrastaa postimerkkeilyä?
4846
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

munaa.

Äänestä

postimerkkeily kuulostaa kaikista hauskimmalta..

Äänestä

Hellyyttä, aitoutta, rehellisyyttä ja ajattelevaisuutta.

Äänestä

Ei pidä olla missään jengissä.
Rokkari saa olla jos tahtoo,ei pakko. Voit lla vaikka punkkari;)
Tavallinen poika kelpaa varmasti tytöille, mutta postimerkkeilyä en ekä mainitsisi ekoilla treffeillä.(saattaa kuulostaa vähän huonolta) Oot vaan oma ittes,sitä tytöt/naiset arvostavat. :D

Äänestä

Kommentoi aloitusta


mieh mieh kirjoitti:

Pitääkö olla jengissä?
Pitääkö olla rokkari?
Entäs jos on ihan tavallinen poika,
joka harrastaa postimerkkeilyä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu